2 kolejka EUROPRAGA 2019

Pierwsze mecze naszej ligi pokazały nam pewien potencjał drużyn występujących w tej edycji. O ile po drużynie DB Kamionek, Victoria, Amerika i Avanti wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, tak FC Grochów i Decathlon Ostrobramska były dla nas zagadką. 
FC Grochów w swoim pierwszym meczu z Avanti pokazała pazur i chęć walki o najwyższą lokatę. Mecz był bardzo zaciętym i obfity w bramki, walka trwała do samego końca ale finalnie to FC Grochów zwyciężył różnicą jednej bramki! Avanti znamy już dosyć długo i wiemy, że ta drużyna musi się rozpędzić. 
W drugim spotkaniu Victoria gładko pokonała Amerike ale tego mogliśmy się spodziewać ponieważ w poprzednim sezonie do samego końca mieli szansę na mistrza naszej ligi. 
Spotkanie numer trzy to bardzo ważny sprawdzian dla beniaminka naszej ligii drużyny Decathlon Ostrobramska. W swoim pierwszym meczu trafili na DB Kamionek czyli naszego aktualnego mistrza ligi. Decathlon bardzo dzielnie się  bronił i starał groźnie atakować, widać po grze tej młodej drużyny, że ma spory potencjał i przegranej nie brali byśmy jako wyznacznik siły tej ekipy. 
Zapraszamy na 2 kolejkę Europraga 2019!

DataMeczCzas/WynikiKolejka
26 05 2019 DECATHLON OSTROBRAMSKA vs SASKERSI OLD BOYS09:002
26 05 2019  FC GROCHÓW vs AMERIKA09:452
26 05 2019 AVANTI vs DB KAMIONEK10:302