Zestawienie par IV kolejki EUROPRAGA 2015 wygląda następująco:

24 maja 2015

09:00 – SASKERSI OLD BOYS v FC KOBIELSKA – Saskersi zajmując przedostatnie miejsce w lidze podejmą na Swoim stadionie FC Kobielską, wszystko wskazuje na to, że będzie to jednostronny pojedynek. Czy już w pierwszym meczu będziemy mieli niespodziankę, czy lider spokojnie utrzyma pozycję?

09:50 – DOŻYNKI GROCHÓW v NO LIMIT – obie drużyny po słabym starcie prezentują coraz lepsza piłkę, wprawdzie No Limit w poprzedniej kolejce zgarnął 3 pkt. i liczą na kolejne łatwe zwycięstwo, to Dożynki łatwo nie oddadzą meczu. Zapowiada się wyrównane spotkanie.

10:40 – NANKATSU OCHOTA v AMERIKA – gospodarze podbudowani zwycięstwem z poprzedniej kolejki zapewne będą chcieli wydrzeć kolejne 3 pkt. z kolei Amerika chcąc przebić się na 1 miejsce w ligowej tabeli, musi zdecydowanie poprawić swój bilans bramkowy.

11:30 – AVANTI v TANATOS – obie drużyny w poprzedniej kolejce przegrały Swoje mecze, obie, aby myśleć o mistrzostwie muszą ten mecz wygrać! Zapowiada nam się walka na każdym kawałku boiska, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Jednocześnie przypominamy wszystkim drużynom o konieczności przybycia minimum 20 minut przed Swoim meczem!