Przed nami V kolejka EUROPRAGA 2015
31-05-2015

09:00 – SASKERSI OLD BOYS v DOŻYNKI GROCHÓW
Mecz ósmej drużyny z szóstą, w sparingu padł wynik 3:2 dla Saskersów, czy będą wstanie powtórzyć ten wyczyn? Czy okazałe zwycięstwo Dożynek w poprzedniej kolejce przełoży się również na sukces w tym spotkaniu?

09:50 – AMERIKA v AVANTI – jedno z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań V kolejki EUROPRAGA 2015, Amerika w trzech kolejnych meczach zdobyła 7 punktów, Avanti ma punktów, 9 lecz o jeden mecz rozegrany więcej. W przypadku zwycięstwa gospodarzy to oni awansują na drugie miejsce w ligowej tabeli, jeśli zwycięży drużyna gości to przez chwilę na pewno będą liderem.

10:40 – TANATOS v FC KOBIELSKA – drugie z najciekawszych spotkań nadchodzącej kolejki, Tanatos, jako mistrz PLPH Targówek powinien być zdecydowanie wyżej niż na 5 miejscu, to drużyna, która ma olbrzymi potencjał i jest wstanie wygrać z każdym, problemy kadrowe sprawiły, że znajdują się w środku tabeli. FC Kobielska powalczy w tym meczu o utrzymanie się na pozycji lidera, czy doczekamy się niespodzianki i wynik będzie inny niż zwycięstwo gości?

11:30 – NO LIMIT v NANKATSU OCHOTA – po tym, co zobaczyliśmy w poprzedniej kolejce faworytem tej potyczki jest zdecydowanie drużyna Nankatsu prezentującą o wiele bardziej poukładaną grę. Mamy jednak nadzieję, że na ten mecz NO Limit przybędą w pełnym składzie i od pierwszego gwizdka sędziego będą mogli grać z pełnym zaangażowaniem.