5 kolejka EUROPRAGA Vitasport 2017

4 kolejka ligowa przyniosła nam nie lada atrakcje, najpierw Saskersi Old Boys pokonali U59 a następnie Avanti uległo Pretendentom!

Dla Saskersów jest to chyba jeden z najlepszych startów ligowych w ostatnich latach, ciekawi jesteśmy jak długo utrzymają tak wysoką formę?

Chłopaki z Avanti ponieśli dwie porażki z rzędu co jak na kandydata do tytułu wygląda dość niepokojąco.

Przed nami 5 kolejka Europraga Vitasport 2017

4 czerwca 2017

09:00     AMERIKA v SASKERSI OLD BOYS – pojedynek drugiej z trzecią drużyna w tabeli, Amerika jak na razie nie przegrała żadnego meczu a w poprzedniej kolejce miała wolne i chłopaki wrócą na boisko głodni zwycięstwa. Saskersi są na fali wznoszącej i zdecydowanie podbudowani swoimi wynikami! Możemy być świadkami ciekawego spotkania.

09:45     DOŻYNKI GROCHÓW v AVANTI – Gospodarze bez choćby punktu podejmą rozdrażnione porażkami Avanti. Dla Dożynek to może być ostatni gwizdek, aby włączyć się do walki o jakaś wyższą pozycję w ligowej tabeli. Avanti aby gonić podium nie może już przegrywać!

10:30     DB KAMIONEK v PRETENDENCI – trzeci mecz również zapowiada się bardzo ciekawie, wielokrotni mistrzowie rozgrywek Europragi zmierzą się z drużyną, która bardzo dobrze rozpoczęła te rozgrywki. Chyba ciężko jest tu wskazać zwycięzcę, ale będzie to bardzo ciekawe spotkanie!

Zapraszamy!