Witamy po przerwie związanej z długim czerwcowym weekendem.

Mamy nadzieję, że wszystkie drużyny naładowały baterie przed nadchodzącą kolejką, a emocje w kolejnych spotkaniach, będą na miarę tych z Finału Ligi Mistrzów!

Zestawienia par meczowych prezentują się następująco.

Kolejka nr. 6 EUROPRAGA 2015

14-06-2015

09:00     NANKATSU OCHOTA v SASKERSI OLD BOYS – Gospodarze spotkania swoją grą w poprzednich spotkaniach pokazali, że mają aspiracje na czołówkę tabeli. W tej kolejce podejmą ostatnią drużynę w tabeli, którą po obiecującym wyniku z pierwszej kolejki (remis 3:3 z Tanatosem) w kolejnych spotkaniach notowali już tylko porażki. Mamy nadzieję, że Saskersi w końcu się przebudzą i ten mecz nie będzie tylko jednostronnym widowiskiem.

09:50     AVANTI v NO LIMIT – obecny lider drużyna Avanti zmierzy się z siódma drużyną tabeli, czy zdoła obronić swoją pozycję? NO Limit gra bardzo nierówno, ale wierzymy, że ich forma już się ustabilizowała i łatwo się nie poddadzą.

10:40     AMERIKA v TANATOS – Amerika po porażce w poprzedniej kolejce z Avanti chcąc utrzymać miejsce w pierwszej trójce tabeli musi ten mecz wygrać. Tanatos po pechowo zremisowanym meczu z Kobielską, będą chcieli udowodnić, że należy im się miejsce w ścisłej czołówce.

11:30     FC KOBIELSKA v DOŻYNKI GROCHÓW – Gospodarze, aby wrócić na fotel lidera, muszą spotkanie wygrać i liczyć na potknięcie Avanti. Goście w zeszłej kolejce po szalonej końcówce meczu, szczęśliwie dowieźli zwycięstwo do końcowego gwizdka. Czy Dożynki będą wstanie przeciwstawić się specyficznej taktyce drużyny FC Kobielska?