6 kolejka Europraga Vitasport 2017

11 czerwca 2017

09:00     SASKERSI OLD BOYS v DOŻYNKI GROCHÓW – pojedynek starych znajomych, lecz drużyna gospodarzy to już nie jest przysłowiowy „chłopiec do bicia”. Saskersi udowodnili to w poprzednich meczach, pierwsze spotkanie im nie wyszło, ale w kolejnych trzech zdobyli komplet punktów odprawiając z kwitkiem DB Kamionek, U59, oraz Amerikę. Dożynki w poprzedniej kolejce zdobyły swoje pierwsze punkty ogrywając Avanti, czy było to przełamanie czy tylko szczęśliwy przypadek? Dowiemy się już w niedzielę!

09:45     U59 v DB KAMIONEK – drużyna U59 broni dzielnie ostatniego miejsca w tabeli, nie zdobyli jeszcze choćby punktu a w tej kolejce ich przeciwnik też nie będzie łatwy do ogrania. DB Kobielska w trzech meczach zdobyła do tej pory tylko cztery punkty i na pewno nie są zadowolenia z zajmowanego miejsca w tabeli zwłaszcza po remisie w poprzedniej kolejce.

10:30     PRETENDENCI v AMERIKA – można powiedzieć, że obie drużyny w poprzedniej kolejce sprawiły niespodziankę. Pretendenci odrobili czterobramkową stratę i udało im się zakończyć podziałem punktów mecz z Kamionkiem. Amerika z kolei przegrała z Saskersami co pozwoliło Pretendentom wskoczyć na fotel lidera z jednym punktem przewagi.

 

Zapowiada się emocjonująca niedziela!