Zapowiedź 7 kolejki EUROPRAGA 2015
21-06-2015

09:00 – SASKERSI OLD BOYS VS AVANTI – czy Saskersi podbudowani zwycięstwem w poprzedniej kolejce będą wstanie postawić się dobrze zorganizowanej drużynie Avanti? Goście chcąc utrzymać pozycje lidera muszą wygrywać kolejne spotkania nie oglądając się za siebie.

09:50 – DOŻYNKI GROCHÓW VS NANKATSU OCHOTA – Mecz piątej drużyny z czwartą, w przypadku zwycięstwa gospodarzy i korzystnych wyników w innych spotkaniach tej kolejki, Dożynki mogą awansować na trzecie miejsce. Drużyna Nankatsu mocno naciskająca na trzecią w tabeli Amerikę, będzie chciała udowodnić, że porażka w poprzedniej kolejce to tylko przypadek.

10:40 – TANATOS VS NO LIMIT – Tanatos w tym meczu ma szanse na podniesienie swojej pozycji w lidze. Drużyna NO Limit w tej kolejce rozegra również jedno spotkanie zaległe, więc będą musieli zapełnić Swoja ławkę rezerwowych zawodnikami, oraz dobrze rozkładać siły, jakimi dysponują.

11:30 – AMERIKA VS FC KOBIELSKA – Amerika, jako kolejna drużyna będzie grała dwa mecze w tej kolejce, czy to nie będzie przeszkodą w sprawieniu niespodzianki i pokonaniu FC Kobielskiej. Goście zapewne nie zmienia Swojej taktyki, długie rozgrywanie piłki, angażowanie bramkarza w rozgrywanie akcji i strzały z dystansu, czy kolejny raz wystarczy to do osiągnięcia sukcesu?

12:20 – AMERIKA VS NO LIMIT – zaległy mecz z pierwszej kolejki, obie drużyny będą przystępować do tego spotkania po rozegraniu już jednego meczu w tym dniu. Co przełoży się na zwycięstwo, czy gra z marszu w przypadku Ameriki czy chwila oddechu dla NO limit?
O tym wszystkim przekonamy się już w niedzielę!