7 kolejka Europraga Vitasport 2017!

Ostatnia kolejka przed przerwą wakacyjną, nadrobimy jeden zaległy mecz i będziemy mieli jasną sytuację w ligowej tabeli.

 

25-11-2017

09:00 Pretendenci v Saskersi Old Boys – mecz pierwszej z druga drużyną w tabeli i wielka niespodzianka dla wszystkich fanów Saskersów! Nikt chyba nie spodziewał się ich na tak wysokim miejscu a dodatkowo mają szanse na fotel lidera po pierwszej rundzie. Czy Pretendenci obronią swoją pozycję?

09:45 DB Kamionek v Avanti – spotkali się już w Pucharze i tam górą byli goście, ale chyba daleko tej drużynie do optymalnej formy. Kamionek z meczu na mecz wraca do swojego stylu gry. Wszyscy wiemy, jak gra Kamionek, ale czy Avanti będzie wstanie wygrać ten mecz?

10:30 U59 v Dożynki Grochów – pojedynek pomiędzy drużynami zamykającymi tabelę, gospodarze szukają swojej formy, ale braki kadrowe nie pomagają. Goście w ostatnim meczu pokazali delikatny przebłysk formy. Kto będzie zwycięzcą?

11:15 Amerika v DB Kamionek – dwa punkty różnicy pomiędzy drużynami, które mają aspirację na mistrza ligi. Ten mecz będzie ciekawym widowiskiem!