7 Kolejka PLPH VITASPORT 2017/18

7 Kolejka PLPH VITASPORT 2017/18

17 lutego 2018

18:45    RESCUE TEAM v SASKERSI OLD BOYS

Na otwarcie 7 kolejki spotkają się szósta z ósmą drużyną naszej ligi, gospodarze kolejny raz grają bardzo nierówno i tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak ich mecz się ułoży. Goście okupują ostatnie miejsce w tabeli do czego chyba się już przyzwyczaili, mieszanka młodości z doświadczeniem powinna w niedługim czasie eksplodować poprawą gry.

19:30    INPOST v DOŻYNKI GROCHÓW

Gospodarze mieli być nową siłą naszej ligi, bardzo dobrze zaprezentowali się w Pucharze Leszka Pisza, ale hala to zupełnie inna gra. Widać, że ta drużyna ma potencjał, ale brakuje jej regularności i nie pomaga granie za każdym razem w innym składzie. Goście w naszej lidze występują co roku i za każdym razem mierzą w miejsce na podium, układa się to bardzo różnie, ale 9 pkt. w 5 meczach daje im obecnie czwarte miejsce.

20:15     TANATOS v KOPACZE

Pojedynek tych drużyn spokojnie można nazwać „El Clasico” Praskiej Ligi Piłki Halowej! Na takie mecze zawsze czeka się w napięciu i elektryzują wszystkich fanów piłki halowej. Minimalnym faworytem są gospodarze a to z racji dużo młodszego składu, który potrafi przez cały mecz grać bardzo szybką piłkę. Czy ekipa Pawła Niegowskiego będzie wstanie za nimi nadążyć, o tym przekonamy się już w najbliższej kolejce!

AMERIKA v MILANERSI – MECZ PRZEŁOŻONY (na prośbę drużyny Amerika)

Amerika to kolejna nie przewidywalna drużyna w naszej lidze, w pierwszej kolejce zremisowali z Tanatosem by już w kolejnej przegrać z Rescue Team. Chłopaki grają ze sobą już bardzo długo i na pewno nie będą łatwym przeciwnikiem. Milanersi od paru sezonów meldują się na podium naszej ligi i jak co roku są pretendentem do mistrzostwa, remis z Kopaczami i porażka z Tantosem to do tej pory ich jedyna strat punktów czy i tym razem zgarną pełną pulę?