9 KOLEJKA MISTRZOSTW TARGÓWKA 2018/2019

Zapraszamy na 9 KOLEJKĘ MISTRZOSTW TARGÓWKA 2018/2019

Faworytem tego spotkania niewątpliwie są Kopacze, którzy w poprzedniej kolejce zupełnie niespodziewanie przegrali z Rescue Team. Podrażnione ambicje zespołu Pawła Niegowskiego, mogą pokazać nam prawdziwe oblicze tej drużyny.
Saskersi Old Boys ulegli faworyzowanym Warsaw Rangers, lecz potrafili strzelić im kilka bramek.
Czy w starciu z Kopaczami pokażą charakter i powalczą o 3 pkt.?

W drugim spotkaniu najbliższej kolejki zmierzą się ekipy, które sprawiły niespodzianki w poprzedniej kolejce, o ile Rescue Team było lepsze o dwie bramki, o tyle Tanatos po prostu zmiótł Milanersów z murawy.
Nasze przewidywania to zwycięstwo Tanatosu, czy Rescue Team będzie wstanie przeciwstawić się bramkostrzelnej ekipie Tanatosu?

Mecz młodości z doświadczeniem 😀
Warsaw Rangers krok za krokiem zmierzają na podium naszej ligi, nie będziemy ukrywać, że są zdecydowanym faworytem tego spotkania i będą chcieli odnieść jak najwyższe zwycięstwo.
Dożynki Grochów obecnie nie są w formie i jest to bardzo łagodne określenie, ich jedynymi punktami jest zwycięstwo nad Saskersami.
Mamy nadzieję, że nie będzie to mecz do jednej bramki.

Na deser pojedynek Milanersi v Amerika.
Marcin Ostrowski i spółka musieli przełknąć gorzką pigułkę wysokiej porażki z Tanatosem, więc czas zakasać rękawy i walczyć o jak najwyższe miejsce na podium.
Drużyna Ameriki z powodów kadrowych pauzowała w ostatniej kolejce, więc nawet nie wiemy w jakiej formie są po feriach.
Liczymy na ich nieobliczalność i pewnego w bramce Marcina Wiśniewskiego.