Lyoness! Partnerem PLPH!

Mamy przyjemność poinformować, że Praska Liga Piłki Halowej ma nowe wsparcie. Teraz ligę wspiera Marka Lyoness.

 

Dzięki programowi partnerskiemu zyskają uczestnicy i kibice (każdy chętny) – posiadacze kart oraz nasza Liga. (dodatkowe nagrody)

Z każdego zakupu bezpośrednio zawodnicy zyskają zwrot części środków, które zapłaci za zakupy.

W Polsce jest obecnie ponad 8500 takich punktów sprzedaży, a 1-5% od każdej wydanej tam kwoty wraca na specjalne personalne konto korzyści.

 

W ramach naszej współpracy Lyoness wspierać będzie PLPH oraz jej zawodników i kibiców, którzy skorzystają finansowo dzięki przygotowywanemu programowi partnerskiemu poprzez założenie karty.

Głównym przedmiotem działalności Lyoness jest obsługa i rozwój struktury zakupowej, opartej na partnerach handlowych oraz uczestnikach programu, którzy po przystąpieniu do niego nabywają prawo do otrzymania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach naszych partnerów.

 

Marka Lyoness, która jest obecna w Polsce od 2008 roku i zrzesza w naszym kraju ponad 213 tysięcy uczestników oraz ponad 8500 punktów sprzedaży.

Na całym świecie, gdzie firma działa od 2003 roku, wspólnota zakupowa oraz program partnerski oferowane przez Lyoness liczą 5,3 miliona uczestników oraz ponad 50 tysięcy partnerów handlowych w 46 krajach.

 

Do programu będzie można przystąpić już w najbliższej kolejce PLPH, bezpośrednio u organizatorów ligi. (12-13 marca 2016)

Wydanie karty to minimum formalności,  a z pewnością wiele korzyści dla nas Wszystkich! 

Wydanie karty nie wiążę się z żadnymi opłatami!

 

Informacje można znaleźć na stronie internetowej www.lyoness.pl.

lyoness_karta

Marka Lyoness wspiera również Legie Warszawa. Otrzymanie karty Lyoness nie blokuje możliwości otrzymania karty Lyoness z logo Legia Warszawa w momencie ich wydawania przez Legię.

legia_karta

Poniżej kilka informacji.

  1. Aplikacja Lyoness Mobile na  smartfon (z androidem lub ios) w niej jest również karta cashback, wyszukiwarka pozwoli łatwo odszukać partnerów handlowych
  2. Karta Cashback – jest akceptowana w 60 000 firm na Świecie
  3. Zakupy online -> można  zainstalować sobie wtyczkę do przeglądarki TU i dzięki temu zakupy online automatycznie będą się rejestrować lub przechodzić do tych firm ze strony Lyoness.com
  4. Duże sieci -> w większości dużych sieci żeby robić zakupy trzeba mieć bony -> do kupienia online na Lyoness.com lub w punkcie sprzedaży bonów. W Carrefour i Top Secret wystarczy pokazać kartę cashback

 

Tu jest LINK do webinaru o zakupach, proszę go obejrzeć, to przewodnik jak poruszać się po programie. I LINK do informacji na stronie internetowej

 

Poniżej przykładowe firmy

partnerzy_lyoness