Podsumowanie 5 kolejki PLPH Targówek 2019/20

Podsumowanie 5 kolejki PLPH Targówek 2019/20!

Na prośbę drużyny Futsal Club Decathlon ich spotkanie z Tanatosem nie odbyło się. Zostanie rozegrane w następnej kolejce.

Druga potyczka sobotniego wieczoru to miał być piękny spektakl! Jak w kilku poprzednich meczach Rescue Team kompletnie zdominowało przeciwnika nie pozwalając mu na zbyt wiele. Niestety ekipa Strer-a, chociaż bardzo zmobilizowana nie była wstanie przeciwstawić się wybitnie grającemu przeciwnikowi. Rescue Team wygrało zasłużenie, boiskowym sprytem zaskoczyli przeciwników przy rzucie wolnym, mieli dopracowane rozegranie rzutu rożnego, które również przyniosło im bramkę. W tym dniu Strӧer nie był dla nich żadnym przeciwnikiem. Śmiało zmierzają po miejsce na podium!
Darek Grzech i Irek Kowal ponownie podwyższyli swoje zdobycze bramkowe.
Zawodnikiem meczu został …… Irek Kowal!

W trzecim meczu z góry mieliśmy faworyta w postaci drużyny Kopaczy, zastanawialiśmy się tylko, w jakiej dyspozycji będą Saskersi Old Boys. Pierwsza połowa to gole Kopaczy i próby akcji zaczepnych Saskersów. W trzy minuty Michał Modrzejewski skompletował hattrika, ale nie były to jego ostatnie słowa w tym meczu. Do przerwy okazały wynik 1:6 dla Kopaczy. Po przerwie strzelania było ciąg dalszy a sam Michał Modrzejewski dołożył jeszcze pięć bramek. Kopacze zdecydowanie przewyższali w tym dniu swojego przeciwnika i wykorzystywali jego każdy najmniejszy błąd.
Wysoka wygrana 17:2 dla Kopaczy pozwala im w dalszym ciągu myśleć o miejscu na podium.
Zawodnikiem meczu został nie kto inny, jak Michał Modrzejewski!