Zapowiedź VIII kolejki EUROPRAGA 2015

Już w najbliższą niedzielę 28.06.2015 rozpoczynamy rundę rewanżową EUROPRAGA 2015.

09:00 SASKERSI OLD BOYS v TANATOS – w pierwszej kolejce padł remis choć zdecydowanym faworytem była drużyna Tanatosu. W ostatniej kolejce oba zespoły błysnęły i wygrały swoje mecze. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

09:50 DOŻYNKI GROCHÓW v AVANTI – w poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami Avanti mocno zaakcentowało swój udział w lidze wygrywając 4:1, i dając do zrozumienia innym drużynom jaki mają cel w tym sezonie. Od tego spotkania minęło już trochę czasu i drużyna gospodarzy znacząco poprawiła swoją grę. Czy lider kolejny raz odniesie łatwe zwycięstwo?

10:40 NO LIMIT v AMERIKA – rewanż za mecz, który odbył się dopiero w poprzedniej kolejce, wysokie zwycięstwo Ameriki w niepełnym składzie nie może wróżyć dobrze drużynie No Limit.

11:30 FC KOBIELSKA v NANKATSU OCHOTA – pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zostało przełożone i odbędzie się dopiero po przerwie wakacyjne. Nankatsu w lekkim kryzysie przegrali ostatnie dwa mecze i chyba czas na poprawę swojej gry. Kobielska przyzwyczaiła nas do swojej gry i patrząc na ostatni mecz przeciwnicy dobrze wiedzą jak ustawić się na boisku. Czy tym razem gra z bramkarzem wystarczy do zwycięstwa?