Zapowiedź XI kolejki PLPH

Targówek
5 marca 2016
18:00 AMERIKA v MILANERSI – gospodarze pewnie zwyciężyli w poprzedniej kolejce pokonując Fc Filmar, goście również wygrali, ale z ostatnią drużyna w tabeli. Na papierze faworytem są Milanersi i to oni wciąż walczą o najwyższe miejsce na podium.

18:45 NANKATSU WIADOMOŚCI SĄSIEDZKIE v FC FILMAR – Nankatsu po zaciętym meczu minimalnie przegrało z Rescue Team, i ich szanse na medale znacznie się oddaliły. Muszą zagrać o pełną pulę i liczyć na potknięcia rywali. Fc Filmar w przemeblowanym składzie stara się jakoś poukładać grę, czy uda im się zaskoczyć przeciwnika?

19:30 TANATOS v RESCUE TEAM – do poprzedniej kolejki to drużyna gospodarzy była zdecydowanym faworytem. Rescue pokazało charakter i wolę walki wygrywając z Nankatsu, i może było to impuls, który przełoży się na lepsze wyniki tej drużyny. Czy będziemy świadkami ligowej niespodzianki?

20:15 KOPACZE v RSH – w tym spotkaniu zwycięzca może być tylko jeden, Kopacze przegrali w poprzedniej kolejce z Tanatosem i szanse na pierwsze miejsce są już chyba tylko matematyczne. RSH raczej nie sprawi w tym meczu niespodzianki, chociaż w każdym meczu dają z siebie wszystko. Zapowiada się ostre strzelanie!

Praga Południe
6 marca 2016
17:00 SASKERSI OLD BOYS v SANTE – Saskersi wciąż grają poniżej oczekiwań, przegrali kolejny mecz, w którym jako pierwsi wyszli na prowadzenie, a Sante wciąż nie oddało nikomu punktów.

17:45 CIENIE Z PRZESZŁOŚCI v FC PYYK – zapowiada się ciekawe spotkanie, Cienie z realną szansą na trzecie miejsce niespodziewanie przegrali w poprzedniej kolejce z Chicos. Fc Pykk zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale wiemy, że chłopaki grając w pełnym składzie są wstanie sprawić niespodziankę.

18:30 GMT v CHICOS CALIENTES – zapowiada się kolejny mecz do jednej bramki, GMT oddało punkty tylko liderowi, więc są zdecydowanym faworytem. Chicos w osłabionym składzie ograło Cienie i na pewno podejdą zmotywowani do tego spotkania!

To tyle, do zobaczenia na hali!