Zapowiedź XII kolejki PLPH

Do końca naszych rozgrywek pozostały już tylko 3 kolejki, w każdej lidze cztery pierwsze drużyny powalczą do samego końca o miejsca na podium!

Gotowi? To jedziemy!

Targówek

12 marca 2016

18:00     RSH v AMERIKA – ostatnia drużyna w lidze podejmuje piątą, Amerika po bardzo dobrym meczu uległa jedną bramka Milanersom i to oni są faworytem tego spotkania, RSH w poprzedniej kolejce ustanowiło swój nowy rekord w ilości strzelonych goli w jednym spotkaniu J Mamy nadzieję, że ten sukces przełoży się na ich dyspozycję w tym spotkaniu.

18:45     MILANERSI v NANKATSU WIADOMOŚCI SĄSIEDZKIE – w tym meczu będzie się działo! Mecz drugiej drużyny z czwartą, obie ekipy walczą o miejsca na podium a w poprzednim meczu padł remis 4:4! Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

19:30     FC FILMAR v TANATOS – mamy nadzieję, że ekipa gospodarzy stawi się na meczu.  W poprzednim spotkaniu Filmar prowadził już 5:1 ale ostatecznie „grabarze” pogrzebali ich trud wygrywając jedną bramką. Tanatos broni pozycji lidera i na papierze będzie faworytem.

20:15     RESCUE TEAM v KOPACZE – faworytem tego spotkania jest drużyna Kopaczy, która wciąż ma jeszcze szanse na zdobycie pierwszego miejsca. Rescue przeplata dobre mecze z bardzo kiepskimi, w poprzednim meczu wynik był 10:1 na korzyść Kopaczy, czy i tym razem uda im się strzelić dwucyfrówkę?

 

13 marca 2016

17:00     FC PYYK v DOŻYNKI GROCHÓW – w tym spotkaniu faworytem jest drużyna gości, która zajmuje szóste miejsce w tabeli a w pierwszym meczu wygrała aż 22:3 demolując grającą tylko w czwórkę drużynę gospodarzy. Drużyna Fc Pyyk, gdy jest w podstawowym składzie jest zawsze groźna, mamy nadzieję, że tak będzie tym razem.

17:45     CHICOS CALIENTES v SASKERSI OLD BOYS – gospodarze w dwóch ostatnich spotkaniach sprawili nie lada niespodzianki, najpierw wygrywając z Cieniami a w ostatniej kolejce z GMT! Saskersi mają dobry start w meczu, ale nie potrafią utrzymać swojej przewagi do końca spotkania i dlatego zajmują siódme miejsce w naszej ligowej tabeli. Faworyt : Chicos Calientes!

18:30     SANTE v BEJJING – lider podejmie trzecia drużynę, co tu dużo pisać Sante z kompletem punktów, przychodząc tylko w pięciu potrafią wysoko wygrywać. Bejjing z aspiracjami na pierwszą trójkę musi walczyć o każdy punkt. Zapowiada się ciekawy mecz, ale faworyt może być tylko jeden: Sante!

19:15     CIENIE Z PRZESZŁOŚCI v GMT – Cienie wciąż mają szanse na podium, ale do tego potrzebują cennych punktów. GMT w poprzedniej kolejce zaliczyło wpadkę z Chicos-ami i praktycznie pogrzebali Swoje szanse na pierwsze miejsce, a drugiego trzeba będzie mocno bronić. Zapowiada się emocjonująca walka do samego końca!

Zapraszamy na halę!