Zapowiedź XIII kolejki PLPH!

 

Targówek

19 marca 2016

 
18:00 RESCUE TEAM v RSH – dwie ostatnie drużyny w tabeli spotkają się w pierwszym meczu tej kolejki. Gospodarze tego spotkania są zdecydowanym faworytem, ale RSH jest bardzo ambitną drużyna i nie podda się bez walki!
 
18:45 NANKATSU WIADOMOŚCI SĄSIEDZKIE v AMERIKA – Czy drużynie Nankatsu uda się wejść jeszcze na podium naszych rozgrywek? Jeśli chcą tego dokonać muszą wygrać wszystko do końca i liczyć na potknięcia rywali. Amerika w przypadku wygrania wszystkich meczy do końca rozgrywek będzie miała tyle punktów ile w tej chwili ma ich przeciwnik. W poprzedniej kolejce Amerika zawiesiła bardzo wysoko poprzeczkę Milanersom i jeśli utrzymają taki poziom Nankatsu będzie miało trudną przeprawę!
 
19:30 KOPACZE v FC FILMAR – w tym spotkaniu zwycięzcą nie może być nikt inny niż gospodarze! Kopacze utrzymują formę, która powinna im dać miejsce na podium. Fc Filmar jest drużyną nieobliczalną, potrafili do przerwy prowadzić z Tanatosem 5:1, żeby przegrać mecz w drugiej połowie. Ciągła rotacja składu nie pomaga w osiąganiu wyników, ale to nadal bardzo groźna drużyna!
 
20:15 TANATOS v MILANERSI – na koniec dnia prawdziwy piłkarski kąsek! Poprzednie spotkanie obu drużyn skończyło się zwycięstwem Tanatosu 4:2, chociaż Milanersi do przerwy prowadzili dwoma bramkami! Czy rewanż przyniesie nam równie wiele emocji? Milanersi chcąc utrzymać przewagę nad Kopaczami, muszą po prostu wygrać ten mecz!
 

Praga Południe

20 marca 2016

 
17:00 SASKERSI OLD BOYS v BEJJING – gospodarze należą do drużyn z olbrzymim ofensywnym potencjałem, grają zdecydowanie do przodu nastawieni na strzelanie bramek. Bardzo często prowadzą, ale nie potrafią dowieźć przewagi bramkowej do końca spotkania. Goście ciągle rotują składem, kontuzje i braki kadrowe dają się we znaki. Wciąż liczą się w walce o trzecie miejsce, ale muszą o nie walczyć do samego końca!
 
17:45 CIENIE Z PRZESZŁOŚCI v SANTE – czwarta drużyna podejmuje liderem tabeli, w tej edycji PLPH jeszcze nikt nie urwał punktów drużynie Sante, niektórym wydawało się, że są, blisko ale i tak nie dali rady  Raczej nie zanosi się na niespodziankę, Cienie są niewygodną drużyna dla każdego przeciwnika i o zwycięstwo nie musi być łatwo!
 
18:30 GMT v DOŻYNKI GROCHÓW – gospodarze mają już prawie pewne drugie miejsce, a goście wciąż mają szanse na trzecią pozycję. Faworytem jest ekipa GMT, ale dożynki mają w swoich szeregach nieszablonowych zawodników mogących zrobić różnicę na boisku.
 
19:15 CHICOS CALIENTES v FC PYYK – beniaminek pod dwóch cennych zwycięstwach, w poprzedniej kolejce przegrał z GMT, Fc Pyyk dostało srogie lanie od Dożynek i na pewno będzie chciał się zrehabilitować. Spodziewamy się spotkania z dużą ilością sytuacji podbramkowych!
 
20:00 BEJJING v DOŻYNKI GROCHÓW –nadrabiamy zaległości, obie ekipy w tej kolejce zagrają po dwa mecze. Obie żądne miejsca na podium i obie maja szanse na trzecie miejsce, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?
 
Zapraszamy!