10 KOLEJKA MISTRZOSTW TARGÓWKA 2018/2019

02.03.2019

W pierwszym meczu obejrzymy pojedynek zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn, w ostatniej kolejce Milanersi rozprawili się z Ameriką chociaż nie było to tak łatwe zwycięstwo jak sądzić po wyniku. Rescue Team oddał niestety walkowera. Naszym faworytem do zwycięstwa są gospodarze, ale mamy nadzieję, że Rescue Team nie odda tak łatwo meczu.

W drugim meczu Amerika zmierzy się z Kopaczami i rozegra pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań na tą kolejkę, jesteśmy bardzo ciekawi jak zawodnicy rozłożą siły i czy nie zabraknie ich na kolejne spotkanie. Kopacze znów się rozpędzają i chcąc zająć jak najwyższe miejsce muszą wygrać wszystko do końca.

W tej kolejce nadrabiamy zaległości i dlatego Amerika jak i Dożynki Grochów muszą rozegrać po dwa spotkania. Papierowym faworytem jest Amerika, która w pierwszym spotkaniu wysoko pokonała swojego przeciwnika. Czy Dożynki Grochów będą wstanie ograć swojego przeciwnika i zrewanżować się za wcześniejszą porażkę?

W przedostatnim meczu tej kolejki Saskersi Old Boys podejmą grającą drugi mecz z rzędu drużynę Dożynek Grochów. Czy będą to pierwsze punkty zdobyte prze drużynę Arka Kuranowskiego?

Mecz numer pięć dzisiejszego spotkania to może być ciekawy pojedynek, dwie młode i szybko grające drużyny, w ich meczach pada zawsze dużo bramek.
Dlaczego tylko może? Warsaw Rangers oddał w poprzedniej kolejce walkowera i nie jesteśmy pewni czy dojadą na ten mecz. W przypadku walkowera dla Tanatosu, możemy założyć, że to właśnie „grabarze” jeśli będą tak grali do końca jak w ostatnim meczu to zakończą naszą ligę na pierwszym miejscu.