11 kolejka PLPH VITASPORT 2017/18

Kolejka nr. 11

07.04.2018

18:45 Inpost – Saskersi Old Boys

Tylko sześć punktów dzieli te drużyny, dla jednych i drugich każdy mecz to walka o poprawę sytuacji w tabeli. Podglądając ich ostatnie zmagania faworytem jest drużyna Inpostu. Jednak jak wiem boisku wszystko weryfikuje.

 

19:30 Amerika – Kopacze

Co możemy tu napisać, najbardziej nieprzewidywalna drużyna ligi spotka się z liderem. W poprzednim spotkaniu mieliśmy remis 7:7 i był to szalony mecz! Możemy więc spodziewać się wszystkiego!

20:15 Rescue Team – Milanersi

Na deser mamy spotkanie, w którym faworytem jest drużyna Milanersów, nie ma chyba co się rozpisywać, w poprzednim spotkaniu Milanersi pewnie wygrali 7:3, w poprzedniej kolejce zagrali bardzo skutecznie! Spodziewamy się gradu bramek i pewnego zwycięstwa Milanersów!

 

Tanatos – Dożynki Grochów – Mecz przełożony na prośbę drużyny Dożynki Grochów

To spotkanie postanowiliśmy oznaczyć jako mecz kolejki. Tanatos po wpadce z Milanersami spadł na trzecie miejsce w tabeli i traci odpowiednio trzy i 4cztery punkty do Milanersów i Kopaczy, jeśli poważnie myśli o mistrzostwie to nie może już popełniać błędów. Dożynki będąc bezpośrednio za plecami Tanatosu tracą do niego siedem punktów, ale mają jeden mecz zaległy, aby myśleć o podium również muszą to spotkanie wygrać!