12 kolejka PLPH VITASPORT 2017/18

12 kolejka PLPH VITASPORT 2017/18

14.04.2018

18:00 SASKERSI OLD BOYS v MILANERSI – Saskersi w poprzedniej kolejce zanotowali dziewiątą porażkę i nadal są jedyną drużyną bez choćby punktu.
Milanersi mając jeden punkt straty do lidera, są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa! Czy drużyna Marcina Ostrowskiego wytrzyma taką presję?

18:45 KOPACZE v RESCUE TEAM – Lider podejmie przedostatnią drużynę tabeli, patrząc na ostatni mecz Kopaczy i ich skład nie widzimy to innego wyniku niż wysokie zwycięstwo Kopaczy.

19:30 DOŻYNKI GROCHÓW v AMERIKA –  ten mecz oznaczyliśmy jako mecz kolejki! Obie drużyny są na zbliżonym poziomie co gwarantuje dobre widowisko! W pierwszym meczu górą byli zawodnicy Dożynek, ale mamy nadzieję, że Amerika będzie chciała zrewanżować się za tamto spotkanie.

20:15 INPOST v TANATOS – Inpost po dwóch wygranych z Saskersami i jeden z Rescue Team ma na swoim koncie dziewięć punktów i plasuje się na 6 miejscu naszej tabeli. Tanatos po ostatniej wpadce musi walczyć o każdy punkt choć na mistrzostwo nie ma już chyba szansy. Biorąc pod uwagę możliwości obu drużyn zdecydowanym faworytem są zawodnicy Tantosu!

Zapraszamy na halę!