13 kolejka PLPH VITASPORT 2017/18

13 kolejka PLPH VITASOPRT 2017/18

Począwszy od 13 kolejki będziemy nadrabiać zalegle spotkania naszej ligi, co za tym idzie kilka drużyn rozegra po dwa mecze jednego dnia!
Weźcie to pod uwagę organizując zawodników na najbliższe kolejki!

21-04-2018

18:00 SASKERSI OLD BOYS v RESCUE TEAM – pojedynek ostatnich drużyn naszej tabeli, ciężko napisać tu coś nowego 🙁 Saskersi ciągle walczą o pierwszy punkt w tej edycji, ale problemy kadrowe skutecznie im to uniemożliwiają. Rescue zawodzi na całej linii, obecny skład ma duży potencjał ale nie potrafią tego jeszcze wykorzystać!

18:45 MILANERSI v AMERIKA – Milanersi nadal mają szanse na mistrza, ale musza liczyć na potknięcie Kopaczy, Amerika ma 1 pkt,. straty do 4 miejsca, ale po piętach depcze im Inpost, który ma wyraźną ochotę na pierwszą czwórkę!

19:30 DOŻYNKI GROCHÓW v SASKERSI OLD BOYS – Pierwsze z zaległych spotkań, Dożynki obecnie zajmują 4 pozycję i na pierwsze miejsce już nie mają szans, ale na podium jeszcze jest szansa, chociaż tego dnia do rozegrania maja dwa mecze, wizja 3 miejsca doda im sił!

20:15 KOPACZE v TANATOS – Klasyk PLPH – jeśli tylko drużyny nie będą miały problemów kadrowych będziemy mieli doskonałe widowisko, kto chociaż raz oglądał mecz pomiędzy tymi drużynami doskonale wie czego można się spodziewać!

21:00 DOŻYNKI GROCHÓW v INPOST – Na koniec wielka szansa dla Inpostu w spotkaniu z przeciwnikiem, który już jeden mecz w tym dniu rozegra. Czy wykorzystają swoją szansę?