DRUŻYNA „DB KAMIONEK” MISTRZEM EUROPRAGA VITASPORT 2018/2019!!!

DRUŻYNA „DB KAMIONEK” MISTRZEM EUROPRAGA VITASPORT 2018/2019!!!

Do ostatniej kolejki naszej ligi nie wiedzieliśmy kto sięgnie po mistrzostwo.

W starciu o tytuł Mistrza Ligi EUROPRAGA VITASPORT 2018/2019 górą okazała się drużyna „DB KAMIONEK”, która pokonała drużynę „VICTORIA” 6:2!

Końcowa tabela prezentuje się następująco:

Grupa Mistrzowska

  1. DB KAMIONEK
  2. VICTORIA
  3. AVANTI
  4. AMERIKA
  5. DOŻYNKI GROCHÓW

Grupa Spadkowa

  1. WITOLIN
  2. PRETENDENCI
  3. SASKERSI OLD BOYS
  4. U59

Klasyfikacja indywidualna

W Grupie Mistrzowskiej nagrody indywidualne zdominował jeden zawodnik a jest nim Bartosz Borowski z drużyny „DB KAMIONEK”. Bartek zdobył największą liczbę bramek i największa liczbę asyst! Dzięki temu zdobył również tytuł „Najlepszego Zawodnika Ligii” – GRATULUJEMY!!!

Najlepszym bramkarzem ligi został Marek Górecki z drużyny „DB KAMIONEK”. Marek przepuścił najmniejszą liczbę bramek a dodatkowo zdobył przepiękna bramkę i zanotował jedną asystę – GRATULUJEMY!!!

 

Grupie Spadkowej Królem Strzelców rzutem na taśmę został Arnold Kołakowski z drużyny „WITOLIN”. Arnold w ostatnim meczu zdobył siedem bramek i to pozwoliło na zajęcie pierwszego miejsca wśród najlepszych strzelców Grupy Spadkowej – GRATULUJEMY!!!

Mistrzem asyst został Grzegorz Świercz również z drużyny „WITOLIN” i tak jak jego kolega z drużyny stało się to za sprawą ostatniego meczu – GRATULUJEMY!!!

Z tego miejsca chcielibyśmy pogratulować wszystkim zawodnikom występującym w naszej lidze i zaprosić na kolejne rozgrywki.