Europraga 2023

Cześć kibice piłki nożnej! Wraz z nadejściem wiosny, czas rozpocząć Ligę Szóstek EUROPRAGA 2023!
Już 16 kwietnia rozpoczynamy sezon na boisku przy ulicy Tarnowieckiej i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tych wspaniałych rozgrywkach.

Liga Szóstek EUROPRAGA to doskonała okazja dla wszystkich, którzy kochają piłkę nożną i chcą wziąć udział w emocjonujących meczach. Jest to idealna rozrywka dla osób, które chcą połączyć sport i zabawę, a przy tym spędzić czas wśród przyjaciół i kibiców.

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż rywalizacja z innymi drużynami, a Liga Szóstek EUROPRAGA daje możliwość pokazania swoich umiejętności na boisku. Wszystkie mecze rozgrywane będą na kameralnym boisku przy ulicy Tarnowieckiej, co dodaje do atmosfery jeszcze więcej emocji i adrenaliny.

Jeśli chcesz zgłosić swoją drużynę do udziału w rozgrywkach, nie ma czasu do stracenia! Wystarczy napisać sms pod numer 602379324 lub zgłosić swoją drużynę poprzez email: maz.praga@.zhr.pl Szansa na zwycięstwo i przeżycie niezapomnianych chwil jest w zasięgu twoich rąk!

Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z piłką nożną. Liga Szóstek EUROPRAGA to idealna okazja, aby spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi zespołami i podzielić się swoją pasją z innymi.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Europraga 2023 to wspaniała lokalna inicjatywa, której nie można przegapić! Do zobaczenia na boisku!