PLPH VITASPORT TARGÓWEK

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Praska Liga Piłki Halowej Organizatora oraz Obwodu Praga Południe Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Partnera Głównego zapraszam do udziału w Praskiej Ligi Piłki Halowej w Dzielnicy Targówek 2019/2020.

Mając na uwadze utworzenie Sekcji Futsalu Legia Warszawa i wzrost zainteresowania piłką halową po rocznej przerwie wznawiamy rozgrywki halowe. Tegoroczne rozgrywki PLPH powrócą do hali OSiR Targówek na ul. Ossowskiego i będą zorganizowane od listopada 2019 do kwietnia 2020 r. w soboty lub niedziele między godz. 17.00 – 20.00. Początek Ligi planujemy na 17 listopada br.

Liga jest rozgrywana pod Patronatem Burmistrza dzielnicy Targówek.

Informację o przebiegu turnieju zostaną umieszczone Gazetach lokalnych współpracujących od lat z PLPH takich jak. Wiadomości Sąsiedzkie i Mieszkaniec. 

W ramach Ligi zapewniamy : napoje dla wszystkich drużyn podczas meczy, sprzęt, atrakcyjne nagrody: puchary, medale, piłki, udział profesjonalnych sędziów z Zawodowej Grupy Arbitrów www.arbitrzy.pl, przyjazny serwis internetowy www.plph.waw.pl, czas gry 2 x 20 minut.

Ponadto przewidzieliśmy nagrody pieniężna dla najlepszej drużyny :

I miejsce – 1.500 zł (1.000,00 zł w gotówce plus 500 zł zniżki na nowy sezon w PLPH)

II miejsce – 1.000 zł 500,00 zł w gotówce plus 500 zł zniżki na nowy sezon w PLPH)

III miejsce – 500 zł (500 zł zniżki na nowy sezon w PLPH)

Maksymalna ilość zawodników w drużynie – 16, 

Klasyfikacja Fair Play – zniżki na następny sezon

Ponadto prowadzimy indywidualne klasyfikacje: Strzelców, Asyst, Bramkarzy z nagrodami sponsorowanymi przez SKLEP VITASPORT.PL. 

Wystawiamy dla firm faktury. Możliwość reklam Drużyn i Firm podczas meczów i na stronie www.plph.waw.pl. Zgłoszenia przyjmujemy (tylko z wpłatą zaliczki 400 zł) reszta przed 1 meczem ligi lub na podstawie zgłoszenia i wystawionej w uzgodnieniu faktury na przelew.

Dzięki współpracy z Partnerami rozgrywki organizowane przez nas są jednymi z najtańszych profesjonalnych rozgrywek dla amatorów. Koszt w obecnym sezonie wynosi 1.600,00 zł za cały sezon (gwarantowane 12 meczy). 

Liga jest zorganizowana dla młodzieży od 16 roku życia, studentów i dorosłych amatorów piłki nożnej z Warszawy. PLPH funkcjonuje już od 2002 roku. 

Osobą Koordynującą organizację rozgrywek z ramienia obu stowarzyszeń będzie Krzysztof Jędrasik (tel. 0 608 395 154).