Podsumowanie 3 kolejki PLPH Targówek 2019/20

Podsumowanie 3 kolejki PLPH Targówek 2019/20

„ELUWINA” w podsumowaniu trzeciej kolejki PLPH Targówek 2019/20!

STRӦER vs SASKERSI OLD BOYS

Nasze poprzednie podsumowanie Saskersi wzięli sobie mocno do serca i tym razem zamiast „OLD” pojawili się „BOYS”! Mecz ze STRӦEREM od razu wyglądał inaczej i dużo lepiej. Chwilami potrafili napędzić strachu swojemu przeciwnikowi i zmusić go do rozpaczliwej obrony. Widać, że odmłodzona drużyna może spokojnie powalczyć o punkty w tym sezonie. STRӦER wzmocniony zawodnikami z MILANERSÓW pokazał, że potrafi grać ofensywnie i zdobywać bramki, brakuje im trochę koncentracji w obronie i jeśli to poprawią być może zbliżą się do czołówki ligii. Na słowa uznania w tym meczu zasługuje bramka Marcina Sobkowicza z rzutu wolnego w samej końcówce meczu!
To właśnie Marcin został wybrany zawodnikiem meczu!

RESCUE TEAM vs FUTSAL CLUB DECATHLON

O tym meczu nie będziemy dużo pisać, wystarczy chyba informacja, że FUTSAL CLUB DECATHLON zapomniał w tym meczu o defensywie. Wynik 21:2 jest chyba jednym z najwyższych w historii naszej ligi! W drużynie Rescue Team do bólu skuteczni byli Irek Kowal i Darek Grzech, co pozwoliło im na nawiązanie walki o króla strzelców. Słowa uznania kierujemy do popularnego „Maurysia”, który jako jedyny z zimną krwią potrafił wykorzystać sytuacje stworzone przez drużynę FC Decathlon.
Zawodnikiem meczu został: Irek Kowal

TANATOS vs KOPACZE

Nasze „Gran Derbi” PLPH niestety miało dosyć jednostronny przebieg. Drużyna Kopaczy w okrojonym składzie robiła co mogła, aby wywalczyć korzystny wynik, ale przy tak dobrze dysponowanym przeciwniku było to prawie niemożliwe. Bramkarz Kopaczy dwoił się i troił, aby trzymać ich cały czas w grze i to właśnie jemu przyznajemy tytuł zawodnika meczu. Tak grającej drużyny Tanatos nikt nie jest wstanie zatrzymać i chyba możemy mówić o przyszłym mistrzu naszej ligi!