Tag: liga na pradze

1 kolejka EUROPRAGA 2024

Jeszcze chwila, jeszcze momencik i startuje kolejna edycja Ligii szóstek na Pradze Południe!

PLPH 2024 startuje już 21.04.2024 a wszystkie mecze rozgrywane będą na boisku przy Szkole Podstawowej 401 przy ul. Tarnowieckiej.

Poniżej przedstawiamy pary pierwszej kolejki nowego sezonu.
Prosimy wszystkie drużyny aby stawiły się minimum 30 minut przed swoim meczem celem dopełnienia formalności ligowych.

Europraga 2024!

Wielkimi krokami zbliża się równie wielkie wydarzenie – rozpoczynamy zmagania w kolejnej edycji rozgrywek Europraga 2024!

Przyłącz się do tej niezapomnianej przygody w sercu naszej dzielnicy, gdzie emocje sięgają zenitu, a rywalizacja wchodzi na najwyższy poziom!

 Nie przegap tego sportowego spektaklu – dołącz do nas i wspólnie cieszmy się pasją do piłki nożnej a wszystko to już od 21.04.2024r.

Szczegółowy harmonogram rozgrywek przedstawimy w najbliższym czasie.

#Europraga2024 #LigaPiłkarskichSzóstek #RozpoczęcieSezonu

Terminarz II Halowego Pucharu Żoliborza 2023

ROZGRYWKI GRUPOWE

Grupa A

10.00 – SASKA KĘPA v AKADEMIA POŻARNICTWA

10.11 – SASKERSI OLD BOYS v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL

10.22 – SASKERSI OLD BOYS v SASKA KĘPA

10.33 – F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL v AKADEMIA POŻARNICTWA

10.44 – AKADEMIA POŻARNICTWA v SASKERSI OLD BOYS

10.55 – SASKA KĘPA v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL

Grupa B

11.20 – JMP v GOCŁAW UNITED

11.31 – TANATOS v SKM

11.42 – TANATOS v JMP

11.53 – SKM v GOCŁAW UNITED

12.04 – GOCŁAW UNITED v TANATOS

12.15 – JMP v SKM

2 drużyny z 1 i 2 miejsca z każdej grupie tworzą Grupę Mistrzowską

2 drużyny z 3 i 4 miejsca z każdej grupie tworzą Grupę Szansy

ELIMINACJE DO FINAŁÓW

W każdej Grupie mecze każdy z każdym

12.30 Grupa Szansy

12.41 Grupa Mistrzowska

12.52 Grupa Szansy

13.03 Grupa Mistrzowska

13.14 Grupa Szansy

13.25 Grupa Mistrzowska

13.36 Grupa Szansy

13.47 Grupa Mistrzowska

13.58 Grupa Szansy

14.09 Grupa Mistrzowska

14.20 Grupa Szansy

14.31 Grupa Mistrzowska

PÓŁFINAŁY

14.55 I miejsce Grupa Mistrzowska I miejsce Grupa Szansy

15.15 II miejsce Grupa Mistrzowska III miejsce Grupa Mistrzowska

Mecz o III miejsce

15.30

Mecz o I miejsce

15.45

16:00 Zakończenie rozgrywek

II HALOWEGO PUCHARU ŻOLIBORZA

Miło nam poinformować, że do II HALOWEGO PUCHARU ŻOLIBORZA zgłosiły się następujące drużyny:

1. Tanatos

2. JMP

3. Szybka Kolej Miejska

4. Akademia Pożarnictwa

5. Gocław United

6. Saska Kępa

7. F.C. Semola Pizza&Pasta&Grill

8. Saskersi Old Boys

Już w najbliższych dniach rozlosujemy grupy!
Bądźcie czujni!

Mistrz! Mistrz! DB Kamionek – Mistrz!!!

W niedzielne przedpołudnie odbyła się ostatnia kolejka naszej mini ligi.
Wyniki spotkań już znacie, ale czas poznać Mistrza naszych rozgrywek.
Losy pierwszego miejsca w tabeli teoretycznie rozstrzygnęły się już w poprzedniej kolejce ale dopóki piłka w grze…

W myśl tej maksymy zawodnicy DB Kamionka stawili się na swój mecz w nieco zmienionym składzie ale pozwalającym na kontrolowanie przebiegu spotkania i zapewnieniu sobie tytułu mistrzowskiego!

Gratulujemy drużynie DB KAMIONEK pierwszego miejsca!

Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna SASKA KĘPA!

Trzecie miejsce przypadło dla AVANTI!

Tabelę zamknęła ekipa SASKERSI OLD BOYS!

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za emocje i walkę do samego końca o jak najlepsze miejsce w tabeli.
Dziękujemy również najwierniejszym kibicom za ich obecność i wsparcie swoich drużyn w walce o tytuł mistrzowski.

Już niedługo przedstawimy liczbowe podsumowanie Mini Ligi 6-óstek!

Mini Liga 6-óstek

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1970276235321
2960343232018
395043943-415
49009877-690

9 FINAŁOWA kolejka Mini Ligi 6-óstek

Ostatni weekend zmagań w naszej lidze, karty już rozdane i tylko cud mógłby sprawić, że w tabeli ligowej zaszłyby jakieś zmiany.
Zapraszamy wszystkich na ostatnią kolejkę jak również na wręczenie nagród, które odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu ostatniego meczu.