Wyniki 2 kolejki Mini Ligi 6-óstek

Spotkanie pomiędzy Saskersi Old Boys a Avanti miało być był prawdziwym widowiskiem, które dostarczy kibicom niezapomnianych emocji. Od samego początku można było zauważyć determinację i gotowość do walki obu drużyn, ale to Avanti wniósł ogromną energię na boisko, prezentując szybką grę i precyzyjne podania.

Już w pierwszych minutach spotkania drużyna gości objęła kontrolę nad grą, atakując zdecydowanie i stwarzając groźne sytuacje pod bramką Saskersów. Ich wysiłki zostały nagrodzone w 12. minucie, gdy doskonałe podanie zza linii obrony znalazło zawodnika Avanti, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Saskersi próbowali odpowiedzieć, ale ich akcje były niemrawe i łatwo rozbijane przez dobrze zorganizowaną defensywę Avanti.

Przez resztę pierwszej połowy Avanti dominowało na boisku, zdobywając kolejne dwa gole. Ich skrzydłowi wykazywali się fenomenalnymi dryblingami i dynamicznymi rajdami, które sprawiały wiele problemów w obronie Saskersów. W rezultacie na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 0-3 na korzyść Avanti.

Druga połowa meczu przyniosła podobny obraz gry. Avanti nadal kontrolowało tempo i inicjowało liczne ataki. Ich konsekwencja została nagrodzona w 12 minucie drugiej połowy, gdy po składnej akcji piłkę do siatki skierował napastnik Avanti. Saskersi Old Boys próbowali zmienić losy meczu, ale ich wysiłki były nieskuteczne, a Avanti zwiększyło przewagę jeszcze o dwie bramki, ustalając wynik meczu na 0-6.
O tytuł zawodnika meczu walczyło dwóch graczy z takim samy dorobkiem bramkowym i asyst (2 bramki, 1 asysta) w takim przypadku nie mogliśmy się zdecydować i przyznaliśmy ten zaszczytny tytuł sędziemu głównemu tego spotkania 😁

Mecz pomiędzy Saska Kępa a DB Kamionek był prawdziwym festiwalem goli, który zapierał dech w piersiach chociaż strzelała tylko jedna z drużyn. Od pierwszych minut obie ekipy angażowały się w ofensywną grę, a tempo meczu było zawrotne. DB Kamionek wyróżnił się eksplozywnymi kontratakami i precyzyjnymi strzałami na bramkę.

W 10. minucie DB Kamionek objął prowadzenie, wykorzystując błąd w obronie gospodarzy. To tylko otworzyło furtkę do kolejnych bramek. DB Kamionek kontynuował swoją skuteczną grę, zdobywając przed przerwą jeszcze dwa gole. Ich kombinacyjna gra, precyzyjne podania i celne strzały nie pozostawiały żadnych złudzeń a druga połowa meczu nie przyniosła poprawy dla Saskiej Kępy, gdyż DB Kamionek całkowicie kontrolował przebieg gry aplikując swoim przeciwnikom jeszcze cztery bramki.
Mecz zakończył się wynikiem 0:7 a najlepszym zawodnikiem został Alan Małecki strzelający dwie bramki i również dwa razy asystując przy golach dla swojej drużyny.