Wyniki 3 kolejki Mini Ligi 6-óstek

Mecz pomiędzy DB Kamionek a Saskersi Old Boys był prawdziwym festiwalem bramek, który poruszył serca kibiców przybyłych na mecz. Już od pierwszych chwil można było zauważyć, że DB Kamionek przyszedł na ten mecz zdecydowany na dominację. Ich szybka gra i precyzyjne podania sprawiły, że Saskersi Old Boys znaleźli się pod ogromną presją.
DB Kamionek szybko objął prowadzenie, zdobywając pierwszą bramkę już w 8. minucie. To był tylko początek ich nieprzerwanej ofensywy. Saskersi próbowali bronić się przed naporem przeciwnika, ale DB Kamionek prezentował imponującą siłę rażenia. Kolejne bramki padały jak na taśmie, a ich kombinacyjna gra i skuteczność w wykończeniu akcji były nie do zatrzymania.
Przerwa przyszła przy wyniku 5-0 dla DB Kamionek. To był prawdziwy szok dla Saskersów, którzy musieli znaleźć sposób na powstrzymanie ataków przeciwnika. Druga połowa meczu nie przyniosła jednak ulgi Saskersim, gdyż DB Kamionek kontynuował swoją imponującą formę.
Ich konsekwentne ataki i skuteczność w zakładaniu pressingu były przytłaczające dla Saskersów. Bramki padały w szybkim tempie, a DB Kamionek nieustannie zdobywał przewagę nad swoimi przeciwnikami. Saskersi próbowali odrobić straty, ale ich wysiłki były niewystarczające. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 12-2 dla DB Kamionek.
To był prawdziwy szturm piłkarskiej potęgi, który zostanie na długo zapamiętany przez fanów obu drużyn. Saskersi Old Boys muszą teraz zebrać się i przyjrzeć się swojej grze, aby wrócić na boisko jeszcze silniejsi.

Drugie spotkanie pomiędzy Avanti a Saska Kępa było ciekawym widowiskiem, które dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i zwrotów akcji. Obie drużyny rozpoczęły mecz z determinacją i gotowością do walki.
Saska Kępa jako pierwsza objęła prowadzenie, zdobywając bramkę już w 4 minucie. Jednak Avanti nie zamierzała odpuszczać i odpowiedziała w 15 minucie wyrównując wynik. Tempo meczu było zawrotne, a obie drużyny prezentowały ofensywną grę.
Przerwa przyszła przy wyniku 2-1 dla Saskiej. To było bardzo wyrównane starcie, które mogło się jeszcze obrócić w każdą stronę. Druga połowa rozpoczęła się z jeszcze większym zacięciem.
Saska Kępa wyszła na boisko z jeszcze większą determinacją, by zdobyć kolejne bramki. Ich wysiłki zostały nagrodzone w 25. minucie, gdy zdobyli trzeciego gola. Avanti próbowało odpowiedzieć, ale napotkało na dobrze zorganizowaną obronę przeciwników. W drugiej połowie meczu Saska Kępa zapewniła sobie pewne zwycięstwo, zdobywając kolejne trzy bramki. Zawodnicy gości prezentowali znakomitą formę, wykonując precyzyjne podania i skuteczne strzały na bramkę Avanti. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-1 dla Saska Kępa. To był prawdziwy triumf dla tej drużyny, która zaprezentowała nie tylko efektowną grę, ale również determinację i zespółową pracę