Wyniki 6 zaległej kolejki EUROPRAGA 2019

DataMeczCzas/WynikiKolejka
1 09 2019 DB KAMIONEK vs VICTORIA3 – 36
1 09 2019  AVANTI vs DECATHLON OSTROBRAMSKA11 – 16

W rozegranej zaległej kolejce mieliśmy tylko dwa spotkania, w pierwszy na uwagę zasługuje to, że drużyna Decathlon Ostrobramska całą pierwszą połowę grała tylko w czterech zawodników i nawet rzez chwilę prowadziła 0:1! W drugiej połowie za zgodą drużyny Avanti dołączył do nich jeden zaprzyjaźniony zawodnik, niestety podziałało to odwrotnie i Avanti zlało srogo swoich przeciwników. Panowie SZACUN za podjęcie rękawicy będąc tylko w czterech!

Drugi spotkanie to mecz na szczycie ligowej tabeli i spodziewaliśmy się wielkich emocji 🙂 Pomimo dogodnych sytuacji w pierwszej połowie dla obu drużyn na przerwę zwycięsko 2:0 schodziła ekipa DB Kamionek.
Druga połowa miała odmienić losy spotkania ale to ponownie DB Kamionek wyprowadził cios dający im już trzy bramkowe prowadzenie. Znając drużynę DB Kamionek można byłoby powiedzieć, że w tym meczu mają już wszystko pod kontrolą ale na szczęście dla kibiców to nie był koniec emocji w tym meczu. Victoria pierwszy cios zadała w 8 minucie drugiej połowy a kolejny już w 11 i to dawało nam bardzo ciekawą końcówkę meczu. Bramkę dającą im remis strzelili na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Do samego końca mecz był bardzo zacięty a Victoria w ostatnich sekundach zdołała przeprowadzić jeszcze groźną akcję ale w bramce DB Kamionek był niezawodny Marek Górecki i ten mecz jednak zakończył się remisem 3:3!