Organizacja Ligi Halowej PLPH

Organizujemy rozgrywki ligowe piłki halowej od 2002 r. dla drużyn spontanicznych jak i biznesowych. Na naszych obiektach (wynajmowanych od OSiR-ów) mamy zapewnione szatnie z prysznicami i zaplecze dla drużyn. Tworzymy od lat niezapomnianą atmosferę sportowej rywalizacji i zabawy.

Rozgrywki przeznaczone są dla drużyn nie tylko firmowych czyli dla wszystkich chętnych do gry w piłkę halową.  Dla firm wystawiamy rachunki.

Mecze odbywają się na nowoczesnych halach: najlepszej w Warszawie hali przy ul. Siennickiej na Pradze Południe oraz na ul. Ossowskiego na Targówku. Obiekty położony jest w doskonałej lokalizacji, niemal w samym centrum Warszawy, które w okresie jesienno – zimowym są ogrzewane.

Mecze odbywają się odbywają się raz w tygodniu, w soboty na Targówku od godz. 18.00 do 21.00 i w niedzielę na Pradze Południe najczęściej w godzinach 16.30 – 22:30.

Spotkania prowadzą doświadczeni sędziowie od lat zajmujący się rozgrywkami szóstek i siódemek w Warszawie, zaś do dyspozycji zawodników przez cały czas jest nasza obsługa, która nie tylko zadba o komfort zawodników podczas rozgrywek.

Zawodnicy mają zapewnione wodę, obsługę medyczną a na zakończenie każdego sezonu, odbywa się uroczysta gala podsumowująca zmagania podczas, której najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymują cenne nagrody oraz upominki rzeczowe.

Mecze trwają 2 x 20 minut.

ORGANIZATOR:

Organizatorem rozgrywek jest Obwód Praga Poludnie Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej           

(ul Jakubowska 18, 03 – 902 Warszawa; tel/fax 022 617-11-32 )

Nr. konta: 48 1750 0009 0000 0000 3101 9637 (W tytule wpłaty prosimy o wpisanie „Działalność statutowa” i podać nazwę drużyny)

 

DRUŻYNY:

W rozgrywkach mogą brać udział drużyny podwórkowe, osiedlowe, firmowe, harcerskie, szkolne (od 16 roku życia za zgodą rodziców).

UDZIAŁ:

Każda drużyna ma zapewniony udział sędziów ( Zawodowa Grupa Arbitrów), wodę podczas imprezy, komfortowe warunki, serwis internetowy, najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają nagrody i wyróżnienia

Zgłoszenie drużyn dokonuje się poprzez przesłanie informacji i potwierdzenia wpłaty zaliczki (na adres: maz.praga@zhr.pl)

DODATKOWE INFORMACJE:

Wyjaśnień udziela Prezes Ligi Arkadiusz Kuranowski (tel. 0 602 379 324, e-mail: maz.praga@zhr.pl )

Rozgrywki Praskiej Ligi Piłki Halowej odbywają się według Regulaminu Ligi i obowiązują Przepisy Ligi (przepisy futsalu z małymi zmianami).

 

 

 

Wszystkim zawodnikom po rozegranych meczach polecamy wspólny wyjazd do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Białobrzegach. Świetna zabawa i korzystne ceny gwarantowane!

KOLEJNA EDYCJA PLPH

DRUŻYNY GRAJĄCE W PLPH potwierdzają grę w kolejnej edycji poprzez zgłoszenie i wpłatę zaliczki do wyznaczonego terminu. Drużyny te mają pierwszeństwo gry w PLPH jeżeli zgłoszą się w terminie. Po tym terminie traktowane są jak nowe drużyny i decyduje kolejność zgłoszeń. Wstępne zgłoszenie  i wpłata zaliczki (200 zł)(mailem, listem, faxem) do dnia : 20 czerwca b. r.

Miejsce:

PLPH Praga Południe Hala na ul. Siennickiej 40 w niedziele w godzinach 16.30-22.30

PLPH Targówek Hala na ul. Ossowskiego 25 soboty godz. 17-20.00

lub w innych dzielnicach, które będą chciały pomóc w organizacji ligi.

WAŻNE: 

Wszelkie dodatkowe informacje oraz wyjaśnienia : maz.praga@zhr.pl

NOWE DRUŻYNY chętne do udziału w rozgrywkach PLPH Praga Płd i PLPH Praga Płn. można zgłaszać za pomocą Karty Zgłoszeń, internetem (adres e-mail: maz.praga@zhr.pl  )

Przy zgłoszeniu nowej drużyny należy wpłacić zaliczkowo 400 zł na poczet udziału w rozgrywkach.