Tag: Saska Kępa

1 kolejka EUROPRAGA 2024

Jeszcze chwila, jeszcze momencik i startuje kolejna edycja Ligii szóstek na Pradze Południe!

PLPH 2024 startuje już 21.04.2024 a wszystkie mecze rozgrywane będą na boisku przy Szkole Podstawowej 401 przy ul. Tarnowieckiej.

Poniżej przedstawiamy pary pierwszej kolejki nowego sezonu.
Prosimy wszystkie drużyny aby stawiły się minimum 30 minut przed swoim meczem celem dopełnienia formalności ligowych.

II Halowy Puchar Żoliborza 2023 okiem kamery.

Na naszym kanale Yotube opublikowaliśmy nagrania z półfinałów, meczu o trzecie miejsce i finału naszego turnieju.
Zapraszamy do oglądania:

https://www.youtube.com/@plphtv7207

SKM Team zwycięzcą II Halowego Pucharu Żoliborza 2023!

W minioną sobotę odbył się II Halowy Puchar Żoliborza 2023.
W założeniach w turnieju miało wziąć udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny.
Finalnie jedna z drużyny nie dojechała, więc na szybko zmieniliśmy strukturę na 7 drużyn w jednej grupie i mecze każdy z każdym a następnie drużyny z pozycji 1 i 4 oraz 2 i 3 rozegrały ze sobą mecze półfinałowe.

Zwycięzcą całego turnieju została drużyna SKM Team, która w finale pokonała Gocław United 3:0!
Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Zakład Pogrzebowy Tanatos (zwycięzca I Halowego Pucharu Żoliborza 2022)

Poniżej prezentujemy komplet wyników:
1) SASKA KĘPA v AKADEMIA POŻARNICZA 1:1
2) SASKERSI OLD BOYS v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL 0:0
3) SASKERSI OLD BOYS v SASKA KĘPA 1:0
4) F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL v AKADEMIA POŻARNICZA 0:1
5) AKADEMIA POŻARNICZA v SASKERSI OLD BOYS 0:1
6) SASKA KĘPA v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL 0:1
7) ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS v SKM TEAM 1:2
8) SKM TEAM v GOCŁAW UNITED 1:0
9) GOCŁAW UNITED v ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS 1:6
10) SKM TEAM v SASKERSI OLD BOYS 3:1
11) ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS v AKADEMIA POŻARNICZA 4:1
12) GOCŁAW UNITED v SASKA KĘPA 1:1
13) SASKERSI OLD BOYS v ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS 0:2
14) F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL v GOCŁAW UNITED 1:1
15) AKADEMIA POŻARNICZA v SKM TEAM 0:1
16) ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL 1:0
17) AKADEMIA POŻARNICZA v GOCŁAW UNITED 1:2
18) SASKA KĘPA v ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS 1:5
19) F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL v SKM TEAM 0:3
20) GOCŁAW UNITED v SASKERSI OLD BOYS 2:0
21) SKM TEAM v SASKA KĘPA 3:0
Półfinały
22) SASKERSI OLD BOYS v SKM TEAM 0:1
23) ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS v GOCŁAW UNITED 0:0 (4:5k)
Mecz o 3 miejsce
24) SASKERSI OLD BOYS v ZAKŁAD POGRZEBOWY TANATOS 1:2
Finał
25) SKM TEAM v GOCŁAW UNITED 3:0

Dziękujemy wszystkim przybyłym drużynom za sportową postawę i udział w turnieju!
Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!
Jeszcze w tym tygodniu możecie spodziewać się fotorelacji, oraz nagrania video z meczów od półfinałowych do finału oraz z wręczenie nagród drużynowych jak i indywidualnych!

Terminarz II Halowego Pucharu Żoliborza 2023

ROZGRYWKI GRUPOWE

Grupa A

10.00 – SASKA KĘPA v AKADEMIA POŻARNICTWA

10.11 – SASKERSI OLD BOYS v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL

10.22 – SASKERSI OLD BOYS v SASKA KĘPA

10.33 – F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL v AKADEMIA POŻARNICTWA

10.44 – AKADEMIA POŻARNICTWA v SASKERSI OLD BOYS

10.55 – SASKA KĘPA v F.C. SEMOLA PIZZA&PASTA&GRILL

Grupa B

11.20 – JMP v GOCŁAW UNITED

11.31 – TANATOS v SKM

11.42 – TANATOS v JMP

11.53 – SKM v GOCŁAW UNITED

12.04 – GOCŁAW UNITED v TANATOS

12.15 – JMP v SKM

2 drużyny z 1 i 2 miejsca z każdej grupie tworzą Grupę Mistrzowską

2 drużyny z 3 i 4 miejsca z każdej grupie tworzą Grupę Szansy

ELIMINACJE DO FINAŁÓW

W każdej Grupie mecze każdy z każdym

12.30 Grupa Szansy

12.41 Grupa Mistrzowska

12.52 Grupa Szansy

13.03 Grupa Mistrzowska

13.14 Grupa Szansy

13.25 Grupa Mistrzowska

13.36 Grupa Szansy

13.47 Grupa Mistrzowska

13.58 Grupa Szansy

14.09 Grupa Mistrzowska

14.20 Grupa Szansy

14.31 Grupa Mistrzowska

PÓŁFINAŁY

14.55 I miejsce Grupa Mistrzowska I miejsce Grupa Szansy

15.15 II miejsce Grupa Mistrzowska III miejsce Grupa Mistrzowska

Mecz o III miejsce

15.30

Mecz o I miejsce

15.45

16:00 Zakończenie rozgrywek

II HALOWEGO PUCHARU ŻOLIBORZA

Miło nam poinformować, że do II HALOWEGO PUCHARU ŻOLIBORZA zgłosiły się następujące drużyny:

1. Tanatos

2. JMP

3. Szybka Kolej Miejska

4. Akademia Pożarnictwa

5. Gocław United

6. Saska Kępa

7. F.C. Semola Pizza&Pasta&Grill

8. Saskersi Old Boys

Już w najbliższych dniach rozlosujemy grupy!
Bądźcie czujni!

Mistrz! Mistrz! DB Kamionek – Mistrz!!!

W niedzielne przedpołudnie odbyła się ostatnia kolejka naszej mini ligi.
Wyniki spotkań już znacie, ale czas poznać Mistrza naszych rozgrywek.
Losy pierwszego miejsca w tabeli teoretycznie rozstrzygnęły się już w poprzedniej kolejce ale dopóki piłka w grze…

W myśl tej maksymy zawodnicy DB Kamionka stawili się na swój mecz w nieco zmienionym składzie ale pozwalającym na kontrolowanie przebiegu spotkania i zapewnieniu sobie tytułu mistrzowskiego!

Gratulujemy drużynie DB KAMIONEK pierwszego miejsca!

Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna SASKA KĘPA!

Trzecie miejsce przypadło dla AVANTI!

Tabelę zamknęła ekipa SASKERSI OLD BOYS!

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za emocje i walkę do samego końca o jak najlepsze miejsce w tabeli.
Dziękujemy również najwierniejszym kibicom za ich obecność i wsparcie swoich drużyn w walce o tytuł mistrzowski.

Już niedługo przedstawimy liczbowe podsumowanie Mini Ligi 6-óstek!

Mini Liga 6-óstek

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1970276235321
2960343232018
395043943-415
49009877-690